KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8917031
nr 891 7031
Jenny Nyström
(1854-1946), Sverige
Blandteknik, Jenny Nyström (1854-1946), sovand barn, monogramsignerad, motivet: 23x15
Kondition: förlaga
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:22:47
27/4 14:24:59
4.000 kr
28/4 11:08:19
- Klassiska
28 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Jenny Nyström
Läs mer om Jenny Nyström